Tanja Savic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tanja Savic

Dobrodosli na fan forum Tanje Savic
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Koja vam se Tanjina pesma najvise dopada??

Ići dole 

Koja vam se Tanjina pesma najvise dopada??
1.Tako mlada
Koja vam se Tanjina pesma najvise dopada?? Vote_lcap33%Koja vam se Tanjina pesma najvise dopada?? Vote_rcap
 33% [ 1 ]
2.Kao brodovi
Koja vam se Tanjina pesma najvise dopada?? Vote_lcap0%Koja vam se Tanjina pesma najvise dopada?? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
3.Zasto me u obraz ljubis
Koja vam se Tanjina pesma najvise dopada?? Vote_lcap0%Koja vam se Tanjina pesma najvise dopada?? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
4.Minut ljubavi
Koja vam se Tanjina pesma najvise dopada?? Vote_lcap33%Koja vam se Tanjina pesma najvise dopada?? Vote_rcap
 33% [ 1 ]
5.Stani tugo
Koja vam se Tanjina pesma najvise dopada?? Vote_lcap33%Koja vam se Tanjina pesma najvise dopada?? Vote_rcap
 33% [ 1 ]
6.Igracka
Koja vam se Tanjina pesma najvise dopada?? Vote_lcap0%Koja vam se Tanjina pesma najvise dopada?? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
7.Poludela
Koja vam se Tanjina pesma najvise dopada?? Vote_lcap0%Koja vam se Tanjina pesma najvise dopada?? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
8.Za moje dobro
Koja vam se Tanjina pesma najvise dopada?? Vote_lcap0%Koja vam se Tanjina pesma najvise dopada?? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
9.Simpatija (duet Bane Mojicevic)
Koja vam se Tanjina pesma najvise dopada?? Vote_lcap0%Koja vam se Tanjina pesma najvise dopada?? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
1.Suknjica
Koja vam se Tanjina pesma najvise dopada?? Vote_lcap0%Koja vam se Tanjina pesma najvise dopada?? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 3
 

AutorPoruka
Vladimir

Vladimir


Broj poruka : 11
Godina : 30
Location : SUBOTICA
Datum upisa : 02.01.2008

Koja vam se Tanjina pesma najvise dopada?? Empty
PočaljiNaslov: Koja vam se Tanjina pesma najvise dopada??   Koja vam se Tanjina pesma najvise dopada?? Icon_minitimeSre Jan 02, 2008 2:13 pm

meni je stani tugo najbolja! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://fansajt.forumj.net
 
Koja vam se Tanjina pesma najvise dopada??
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pesma koja je obelezila 2007 godinu je
» Tanjina Biografija
» Cega se najvise plasite?
» Kako da odaberete farbu koja vam odgovara

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tanja Savic :: Tanja Savic :: Chat-
Skoči na: